Oświetlenie LED

Prawidłowe oświetlenie w miejscu pracy ma ogromne znaczenie dla naszej wydajności, dobrego samopoczucia, a co za tym idzie zdrowia.

W zależności od rodzaju wykonywanej pracy, czy specyfiki samego stanowiska, wytyczne różnią się w kontekście wymaganego natężenia oświetlenia oraz współczynnika oddania barw. Najkorzystniejsze dla ludzkiego wzroku jest światło naturalne o barwie zbliżonej do jasnożółtego koloru.

Jednym z najpopularniejszych obecnie sposobów oświetlenia stosowanego w zakładach pracy jest nowoczesne oświetlenie LED, które zastępuje stare, tradycyjne rozwiązania,  pozwalając jednocześnie zmniejszyć zużycie energii nawet o połowę.

Produkty firmy LED2WORK pozwalają na prawidłowe doświetlenie zarówno miejsca pracy stanowiskowego, jak i oświetlenie przestrzeni roboczej w maszynach. Szeroka oferta firmy znajduje zastosowanie w przemyśle maszynowym, motoryzacyjnym, spożywczym, medycznym, elektrotechnice i wielu innych.

Najnowsze wersje oświetlenia LED firmy LED2WORK do maszyn łączą w sobie jednorodne oświetlenie obszaru roboczego o niskim poziomie cieni i olśnień z dodatkową funkcją sygnalizacyjną, dzięki możliwości regulacji barwy. Wszystkie kolory przestrzeni barw RGB można wykorzystać do sygnalizowania stanów maszyny.

Dzięki technologii LED oświetlenie stało się energooszczędne. Co ważne uzyskaliśmy większą moc świetlną utrzymując niski poziom wytwarzanego ciepła podczas jej pracy. Ponadto, aby sprostać trudnym warunkom roboczym oświetlenie LED firmy LED2WORK jest odporne na zmiany temperatury, działanie wielu chemikaliów, wodoszczelne, a dzięki wykorzystaniu wysokiej jakości materiałów obudowa jest odporna na różnego rodzaju uszkodzenia (opiłkami, wiórami) w przestrzeni roboczej maszyny.

Produkty firmy LED2WORK spełniają wysokie wymagania rynku, posiadają certyfikaty DIN EN ISO 9001, HACCP, Ecolab, ETL (UL oraz CSA), RoHS, REACh oraz IP EN 60529.

Oferta oświetlenia LED firmy LED2WORK jest bardzo szeroka, przygotowana do różnych zastosowań, dzięki czemu nasi specjaliści bardzo łatwo dobiorą idealne rozwiązania, które sprawdzą się w Państwa miejscu pracy.

kontakt
ze specjalistą