Wygrodzenia bezpieczeństwa

Wygrodzenia bezpieczeństwa

Produkty:3
Liczba elementów na stronie:
Zmień sposób wyświetlania:

Wygrodzenia bezpieczeństwa

Każdy pracodawca zobligowany jest do zapewnienia bezpiecznej pracy oraz bezpiecznego przebywania osób na terenie fabryki, szczególnie jeśli osoby mogą znaleźć się w bliskim sąsiedztwie niebezpiecznych maszyn. Doskonałym sposobem na odcięcie możliwości świadomego lub przypadkowego dostępu do stref, w których występuje zagrożenie, jest stosowanie ogrodzenia bezpieczeństwa, które wymusza bezpieczną odległość pracowników i osób postronnych od maszyn.

Czytaj więcej

W naszej ofercie znajdziesz certyfikowane przemysłowe systemy wygrodzeń bezpieczeństwa marki PROTEC, które pozwolą Ci w profesjonalny sposób wygrodzić strefy niebezpieczne w pobliżu maszyn. Mogą też służyć do budowania wydzielonych pomieszczeń składowania, magazynów podręcznych, siatkowych ścianek działowych itp. Modułowość konstrukcji i łatwość montażu sprawia, że większość klientów jest w stanie przeprowadzić montaż we własnym zakresie.

Oferujemy opcję przygotowywania w systemie AutoCAD projektu, rysunku montażowego pozwalającego dokładnie zwymiarować projektowane wygrodzenie i przygotować specyfikację materiałową.

Produkty dostępne są z naszego magazynu w Łodzi. 

Wygrodzenia bezpieczeństwa PROTEC – system NOVATEC

Zgodne z normami bezpieczeństwa wygrodzenia z serii NOVATEC są funkcjonalnym i łatwym w montażu sposobem na odgrodzenie strefy niebezpiecznej. Oferujemy słupy nośne w kolorze żółtym, panele w kolorze czarnym, według typowych wysokości (200cm, 220cm oraz 250cm) oraz innych na życzenie. Moduły paneli zbudowane z siatki o rozmiarze oczka 32x67mm i średnicy drutu 3mm. dostępne są w wielu rozmiarach. Ponadto posiadamy liczne akcesoria montażowe pozwalające na realizację różnych typów drzwi zarówno uchylnych jak i przesuwnych, a także pozwalające redukować wymiary paneli i wykonywać w nich otwory technologiczne. Modułowość sprawia, że w każdym momencie możesz przebudować lub rozbudować wygrodzenie, wykorzystując zakupione komponenty.

Wygrodzenia bezpieczeństwa – system ECOTEK

System pozwala na konstruowanie rozbudowanych wygrodzeń przemysłowych, zgodnych z obowiązującymi normami. Stosowane w systemie ECOTEK moduły składają się ze specjalnej siatki z oczkami o wymiarach 32×67 mm z drutu Ø3 mm oraz lekkiej, ale sztywnej ramy o przekroju profilu 10×25 mm. Zapewnia to dużą wytrzymałość, a pokryta czarną farbą siatka optymalnie zwiększa widoczność zabezpieczonej strefy, stanowiąc tym samym duży atut tego produktu. Poszczególne elementy zostały zaprojektowane w systemie modułowym, który umożliwia wymianę pojedynczych paneli. Dostępne są niestandardowe wykończenia paneli oraz szeroka gama drzwi oraz bram pochodząca z systemu Novatek. Dzięki zastosowaniu specjalnej farby tworzącej powłokę zabezpieczającą, produkt jest odporny na zarysowania. 

Wygrodzenia bezpieczeństwa – system TECHNO

System wygrodzenia bezpieczeństwa PROTEC z serii TECHNO wyróżnia się lekką konstrukcją i wyjątkową łatwością dopasowywania do skomplikowanych projektów. Oferujemy słupy nośne w kolorze żółtym, panele siatkowe w kolorze żółtym, według typowych wysokości (200cm, 220cm oraz 250cm) oraz innych na życzenie. Moduły paneli zbudowane z siatki o rozmiarze oczka 32x67mm i średnicy drutu 3mm lub 4mm. dostępne są w wielu rozmiarach. Panele siatkowe pozbawione są ramy montażowej, więc można je w dość dowolny sposób samodzielnie przycinać za pomocą narzędzi ręcznych.

Panele PROTEC – funkcjonalne zapewnienie bezpieczeństwa

Panele PROTEC nadają się do wykorzystania zarówno we wnętrzach hal produkcyjnych, ale też np. w logistyce do wydzielania przestrzeni magazynowych. Zaletą produktów marki PROTEC jest modułowość i kompatybilność – panele z każdej serii można ze sobą w prosty sposób połączyć, jeśli zachodzi taka potrzeba.

Kolorystyka paneli PROTEC oraz wielkość otworów w siatce są zgodne z normami maszynowymi. Wygrodzenia zostały przebadane pod kątem wytrzymałości uderzeniowej i posiadają stosowne deklaracje producenta.

kontakt
ze specjalistą