Wyłączniki nożne

Wyłączniki nożne

Produkty:2
Liczba elementów na stronie:
Zmień sposób wyświetlania:

Wyłączniki nożne

W automatyzacji procesu produkcyjnego dużą rolę odgrywa dobór odpowiedniego sterowania, który zapewni komfort i bezpieczeństwo pracy z maszynami. Wyłączniki nożne stosowane do prostego uruchamiania i przełączania trybów pracy maszyn poprawiają ergonomię pracy operatora maszyn, uwalniają ręce do innych czynności technologicznych i przyczyniają się do zwiększenia wydajności pracy.

Czytaj więcej

Wyłączniki nożne umożliwiają sterownie maszyną za pomocą stopy, dzięki czemu operator ma ręce wolne np. do operowania obrabianym materiałem.

W naszej ofercie znajdziesz wyłączniki nożne PIZATTO z serii PA (nieosłonięte) i PX (osłonięte). Wyłączniki można ze sobą łączyć w zestawy, wzbogacając je przy tym np. w uchwyty do przenoszenia, przyciski zatrzymania awaryjnego, dodatkowe bloki stykowe lub podstawy stabilizujące. Standardowy kolor wyłączników nożnych to żółty i czerwony.

Wyłączniki nożne pojedyncze

W naszej ofercie znajdziesz pojedyncze wyłączniki nożne PIZZATO z serii PA (nieosłonięte) i PX (osłonięte). Wyłączniki nożne umożliwiają sterownie maszyną za pomocą stopy, dzięki czemu operator ma ręce wolne np. do operowania obrabianym materiałem. Wyłączniki można ze sobą łączyć w zestawy, wzbogacając je przy tym np. w uchwyty do przenoszenia, przyciski zatrzymania awaryjnego, dodatkowe bloki stykowe lub podstawy stabilizujące.

Wyłączniki są wykonane z wysokiej jakości tworzywa ABS, odpornego na działanie czynników środowiskowych i wysoce odpornych na udary. W niektórych wykonaniach dla zwiększenia bezpieczeństwa, wyłączniki posiadają wbudowaną specjalną dźwignię zapobiegającą przypadkowemu naciśnięciu pedału. Niezbędne jest pełne wsunięcie stopy, aby można było nacisnąć pedał wyłącznika.

Z przełącznikami nożnymi PIZZATO w prosty sposób usprawnisz proces sterowania maszynami w procesie produkcyjnym i zapewnisz pracownikom komfort pracy.

Wyłączniki nożne w zestawie

W naszej ofercie znajdziesz zestawy wyłączników nożnych PIZZATO z serii PA (nieosłonięte) i PX (osłonięte). Wyłączniki nożne umożliwiają sterownie maszyną za pomocą stopy, dzięki czemu operator ma ręce wolne np. do operowania obrabianym materiałem. Producent przygotował kilkadziesiąt wersji gotowych zestawów, będących kombinacją różnych wersji pedałów wzbogacając je przy tym np. w uchwyty do przenoszenia, przyciski zatrzymania awaryjnego, dodatkowe bloki stykowe lub podstawy stabilizujące.

Sprawdź naszą ofertę i wybierz najlepsze rozwiązania i europejską jakość.

kontakt
ze specjalistą